Spalanie tłuszczu to podstawowy cel osób udających się na siłownię. Pragną pozbyć się nagromadzonego na przestrzeni lat balansu w postaci wałków tłuszczu oraz braku kondycji. Aby zyskać dodatkową motywację, zapał do ćwiczeń i jednocześnie szybsze efekty, warto sięgnąć po sterydy anaboliczne. Zalicza się do nich popularny środek Primobolan, który działa delikatnie i jest bardzo bezpieczny. To dopalacz, którzy stosują zarówno amatorzy, jak i kobiety oraz sportowcy w trakcie przerw w cyklach (rezygnują z przyjmowania silnych sterydów na rzecz produktów o lżejszym składzie i mniejszym obciążaniu organizmu).

Efekty po przyjmowaniu sterydów

Primobolan sprawia, że masa mięśniowa sportowców nie ulega szybkiemu zmniejszeniu i jednocześnie cały czas pracują nad swoją siłą i wytrzymałością. Rekomendowana dawka wynosi od 50 do 100 mg dziennie w przypadku mężczyzn, jednak cykl powinien zakończyć się po upływie 6 tygodni. W przeciwnym wypadku szansa na wystąpienie skutków ubocznych i nadmierne obciążenie narządów, zwiększa się. W przypadku pań należy dobrać odpowiednią dawkę uwarunkowaną doświadczeniem w przyjmowaniu tego typu środków i jednocześnie masą ciała oraz zaplanowanymi celami. Specjaliście zachęcają do korzystania z porcji od 25 do maksymalnie 50 mg tabletek Primobolan na dzień.

Sklep online ze sterydami

Panie powinny rozważyć również łączenie środka z Anavar, ale wtedy należy koniecznie zmniejszyć obie porcje, aby nie przekroczyć dozwolonego dziennego limitu. Kiedy cykl przyjmowania dopalaczy dobiera końca, warto sięgnąć po HCG. Mowa o lekach, które pozwalają na szybszą rekonwalescencję organizmu i jednocześnie umożliwiają zachowanie wypracowanych mięśni, ładnego ukształtowania ciała oraz sprawiają, że wytrzymałość i kondycja cały czas poprawiają się. Primobolan zalicza się do delikatnych środków, ale mimo wszystko mogą pojawić się niekorzystne objawy związane z przyjmowaniem dopalaczy. Sterydy anaboliczne mogą wywołać depresję, przyczynić się do wystąpienia trądziku, wypadania włosów, albo wręcz przeciwnie – pojawia się nadmierne owłosienie i inne.